O nás

adela-017

Ubytovanie v súkromí ADELA sa nachádza v tichej časti obce Podhájska č.395, časť Belek, ktorá sa náchádza na juhu Slovenska v nadmorskej výške 170 m n.m.

Ubytovanie je celoročné, v priestranných dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách s kompletným vybavením. Parkovanie automobilov je v uzatvorených priestoroch zariadenia zdarma.

  

 
     Ponúkame možnosť pohodlného ubytovania :

  • 2 izby pre 4 osoby,
  • 2 izby pre 3 osoby,
  • 2 izby pre 2 (prípadne 3 osoby).

    

     Izby

     Každá izba má samostatné sociálne zariadenie, Wi-Fi zóna, TV s príjmom satelitných programov (slovenské aj české), rádio, chladničku a posedenie na terase, alebo logii.

     Kuchynka     

     Každé 2 izby majú spoločnú kuchynku, ktorá je vybavená varičom, mikorovlnkou, rýchlovarnou konvicou, taniermi, riadmi, pohármi ...

     Vonkajšie posedenie
      Pre spríjemnenie spoločných posedení slúži vonkajší priestor pod prístreškom s krbom na opekanie, stolným futbalom a terčom so šípkami.
Pre rodiny s deťmi máme pripravené detské ihrisko.

     Stravovanie

     Ubytovanie poskytujeme bez stravovania. Ponúkame možnosť stravovania priamo na termálnom kúpalisku, v bufete „ U Vodníka „ (zľava 10% ), alebo možnosť zabezpečenia polpenzie 50 m od priestorov ubytovania.  

 

     Najdôležitejšie vzdialenosti

Potraviny COOP Jednota ... 300 m

Železničná stanica ... 500 m

TK Podhájska ... 1000 m

 

Aj vďaka stránkam našich partnerom sa Vám podarilo nájsť to najlepšie ubytovanie v Podhájskej. Myslíme aj na našich západných susedov, pre tých je určená stránka ubytování Podhájska, kde si je možné vybrať z bohatej ponuky ubytovania, pre Vašu dovolenku na Slovensku.